Brundle podpisał nowy kontrakt z Inter Europol Competition

Alex Brundle podpisał nowy kontrakt z polskim zespołem Inter Europol Competition na starty w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA WEC. Brytyjczyk będzie partnerem Kuby Śmiechowskiego przynajmniej do 2023 roku.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w zespole Inter Europol Competition na kolejne sezony i będę mógł nadal brać udział w ambitnym programie w Długodystansowych Mistrzostwach Świata” – powiedział syn byłego kierowcy Formuły 1. „Zespół zrobił ogromne postępy w kwestii tempa i osiągów. Możliwość kontynuacji współpracy i pomocy w realizacji ambitnych celów i rozwoju jest ekscytująca”.

Śmiechowski dodał: „Ogromnie się cieszę z decyzji Alexa, który zamierza kontynuować współpracę z nami. Bardzo dużo nauczyłem się od niego w mijającym roku. Rozumiemy się doskonale i mamy podobne poczucie humoru!”

W sezonie 2021 ta dwójka ściga się wraz z Rengerem van der Zande. Zespół nie potwierdził jego powrotu w przyszłym roku, dodając, że wkrótce ogłosi nazwisko trzeciego kierowcy.

„Jestem bardzo zadowolony, że Alex podpisał kontrakt na kolejne dwa lata i będzie nadal z nami pracował” – dodał menedżer zespołu Sascha Fassbender. „Jest świetnym kierowcą, który w każdym wyścigu pokazuje swój potencjał i umiejętności. Bardzo się cieszymy, że Alex będzie dzielił kokpit samochodu z Kubą w najbliższych latach w serii WEC”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Inter Europol Competition

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze