Grand Prix Rosji Formuły 1 z widownią?

Grand Prix Rosji może być pierwszym wyścigiem w sezonie 2020 Formuły 1, który odbędzie się przy pełnych trybunach. Jak uważa Alexey Titov, szef firmy Rosgonki, który jest promotorem wyścigu w Soczi, wyścig odbyłby się zgodnie z planem 27 września.

„Myślę, że nasz wyścig ma szansę na to, aby odbył się z widownią, ale musimy też zrozumieć sytuację związaną z pandemią, która jest dość trudna i przedwcześnie jeszcze mówić o tym, jak to wszystko będzie wyglądać we wrześniu” – powiedział. „Nasza data pozostaje niezmieniona. Wszelkie wersje kalendarza, które krążą po internecie są tylko przypuszczeniami, ponieważ Formuła 1 dało jasno do zrozumienia, że wyścigi w Austrii odbędą się 5 i 12 lipca. Nie ma żadnych innych szczegółów poza tymi dwoma wyścigami”.

Natomiast w przypadku Grand Prix Singapuru, organizatorzy ogłosili, że nie jest możliwe przeprowadzenie wyścigu za zamkniętymi drzwiami: „Kalendarz na sezon 2020 jest obecnie finalizowany, a władze Grand Prix Singapuru prowadzą otwarty dialog z Formułą 1, rządem i naszymi akcjonariuszami aby ocenić różne możliwości”.

Źródło: f1-fansite.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league