Ocon: Drzemie w nas większy potencjał

Esteban Ocon już po raz kolejny w tym sezonie, ukończył wyścig na punktowanej pozycji. W rywalizacji na torze w Baku, Francuz zajął dziesiątą lokatę.

Kierowca Alpine przyznał, że rywalizacja była naprawdę wymagająca, przez co dobry końcowy rezultat smakuje jeszcze lepiej: „To był bardzo wymagający wyścig, więc podwójne punkty i kolejny finisz w czołowej dziesiątce to naprawdę świetny wynik”.

Ponadto Francuz stwierdził, iż jego zespół stać na jeszcze więcej: „Zawsze staramy się poprawiać najbardziej jak tylko się da. Byliśmy całkiem szybcy w piątek i sobotę, aczkolwiek przez nieco pecha w kwalifikacjach, utrudniliśmy sobie życie w wyścigu. Mamy zdecydowanie więcej ukrytego potencjału, który pokażemy, jeśli wszystko będzie ze sobą dobrze współgrało. Opuszczamy Baku w dobrych nastrojach i nie możemy się doczekać zmagań w Kanadzie, gdzie naszym celem będzie dalsze zdobywanie punktów”.

Redakcja ŚwiatWyścigów.pl jest na miejscu tego wydarzenia. Jeśli chcesz czytać więcej materiałów prosto z toru, postaw nam kawę!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze