Radio ŚwiatWyścigów.pl powraca

Po debiucie we wcześniejszej części roku, na ŚwiatWyścigów.pl powraca internetowe radio. Czytelnicy serwisu będą mieli okazję słuchać relacji na żywo z rundy Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych w Szanghaju.

Rywalizacja na torze w Szanghaju rozpocznie się w sobotę od sesji treningowych i kwalifikacji, a zakończy się w niedzielę dwoma wyścigami. Wszystkie sesje oprócz piątkowych testów będą możliwe do usłyszenia na stronie głównej ŚwiatWyścigów.pl. Relację poprowadzi redaktor naczelny serwisu - Tomasz Kubiak.

Sobota, 3 listopada
1:30 - 2:30 - Trening 1
4:10 - 5:10 - Trening 2
8:15 - 9:15 - Kwalifikacje

Niedziela, 4 listopada
1:30 - 2:45 - Rozgrzewka
7:45 - 8:45 - Wyścig 1
8:45 - 9:45 - Wyścig 2

Oto, co na temat relacji powiedział Kubiak: „Pomysł stworzenia radia pojawił się w mojej głowie wiele lat temu. Żaden serwis internetowy w Polsce nie prowadził takiej działalności, a ja sam bardzo chciałem się sprawdzić w roli komentatora. Realizacja była jednak możliwa dopiero w tym roku. Na przełomie marca i kwietnia jeden z konkurencyjnych serwisów zaprosił mnie do komentowania wyścigów w Walencji WTCC. To były wspaniałe wyścigi, a ja doskonale odnalazłem się w nowej roli. Później z uwagi na inne sprawy nie miałem możliwości kontynuacji współpracy. Idea powróciła do życia w lipcu, kiedy Eurosport, jak co roku, nie transmitował jednej rundy WTCC na żywo. Wtedy była to runda w Portugalii. Transmisja przebiegła bez najmniejszych problemów i wszyscy byli zadowoleni. Popełniłem jeden błąd. Zacząłem to nagłaśniać dopiero w przeddzień wyścigu, co nie było dobrym pomysłem. Tym razem jest inaczej i korzystając z długiego weekendu, mam nadzieję, że wiele osób zdecyduje się śledzić rywalizację w Szanghaju razem ze mną. Niestety, nie mamy licencji na nadawanie obrazu, czy dźwięku z toru, więc poza moim głosem niczego nie usłyszycie, lecz jeżeli ktoś ma Eurosport Player, to mój komentarz doskonale wkomponuje się w relację. Zapraszam do słuchania!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze