Harvick wygrywa nocny wyścig w Bristolu

Kevin Harvick powstrzymał ataki Kyle’a Busha i wygrał sobotni wyścig Cup Series w Bristolu. Kierowca z numerem 4 wygrywając po raz dziewiąty w tym sezonie pobił swój najlepszy wynik w karierze w tej kategorii. W 2018 roku udało mu się wygrać osiem razy.

DiBenedetto nadal bez nowego kontraktu

Podczas rozmowy z mediami, Matt DiBenedetto został zapytany o to, czy wynik najbliższego wyścigu może wpłynąć na decyzję jego pracodawców odnośnie nowego kontraktu.

Keselowski wystartuje z pole position w Bristol

Pierwszy rząd na starcie wyścigu Cup Series na Bristol Motor Speedway będzie się składał z kierowców Team Penske.

Kto musi wygrać sobotni wyścig NASCAR?

Brad Keselowski zwyciężył w ostatnim wyścigu NASCAR Cup Series.na torze w Richmond. W najbliższą sobotę kierowców czeka nocny wyścig na Bristol Motor Speedway. Wraz z końcem wyścigu, zakończy się również pierwsza runda playoffs i czterech kierowców pożegna się z szansą mistrzostwa w tym sezonie.

NASCAR powraca na ŚwiatWyścigów.pl

Powraca dział naszego portalu w całości poświęcony organizacji wyścigowej NASCAR.

NASCAR wraca do akcji 17 maja

Po ponad dwumiesięcznej przerwie do rywalizacji powraca czołowa amerykańska seria samochodów seryjnych NASCAR. Pierwszy wyścig odbędzie się w niedzielę, 17 maja na Darlington Raceway, a w Polsce pokaże go Motowizja. Jednocześnie poznaliśmy kalendarz na resztę maja.

Podsumowanie początku sezonu 2019 NASCAR

Szósta generacja samochodów NASCAR łagodnie mówiąc, nie okazała się sukcesem. Ukazana została w 2013 roku od tego czasu trybuny pustoszały, fani oraz sponsorzy odchodzili, a najpopularniejszy niegdyś sport w USA znalazł się w największym kryzysie w swojej 70-letniej historii.

Elliott zwycięża na Talladega Superspeedway

Chase Elliott odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019, na ostatnich okrążeniach zdołał wytrzymać presję ze strony zespołowego kolegi Alexa Bowmana, a w zwycięstwie pomogła mu żółta flaga na ostatnim kółku, która tym samym zakończyła wyścig.

Truex zwycięża po raz pierwszy w sezonie 2019

Po świetnym wyścigu w Bristol przyszedł czas na kolejny krótkodystansowy tor - Richmond Raceway. Martin Truex Jr. zdołał utrzymać za plecami w końcówce wyścigu Joeya Logano oraz Clinta Bowyera i wygrać swój pierwszy w karierze wyścig na krótkim dystansie.

Kyle Busch wygrywa pełen akcji wyścig w Bristol

Kyle Busch wygrał trzeci wyścig w tym sezonie Nascar Cup Series. Zwycięzca nie dysponował najszybszym autem na torze, lecz dzięki świetnej strategii oraz umiejętnością minął linie mety pierwszy.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league