Alejski wygrywa w mokrym finale sezonu Super S Cup

Bartosz Alejski przypieczętował swój tytuł mistrzowski w sezonie 2020 Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup zwycięstwem w ostatnim wyścigu na Torze Poznań, który odbył się na mokrej nawierzchni.

Boruszak w końcu wygrywa w Super S Cup, Alejski z tytułem

Robert Boruszak sięgnął po swoje pierwsze zwycięstwo w Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup. Tegoroczny debiutant pokonał w piątkowym wyścigu na Torze Poznań Bartosza Palusko oraz Adriana Lewandowskiego.

Cichopek na czele ostatnich kwalifikacji Super S Cup

Ubiegłoroczny mistrz Polski OMM Drive Super S Cup Jacek Cichopek wywalczył pole position do piątkowego wyścigu finałowej rundy na Torze Poznań. Rybniczanin o zaledwie 0,151 sekundy pokonał zwycięzcę ostatniego wyścigu Adriana Lewandowskiego.

Pierwsze zwycięstwo Lewandowskiego, Alejski bez punktów

Adrian Lewandowski odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup. Ubiegłoroczny debiutant pokonał w sobotnim wyścigu na Torze Poznań Tomasza Pawlaczyka i Adama Karkuszewskiego.

Alejski wygrywa w Super S Cup po kolizji z Boruszakiem

Lider klasyfikacji generalnej Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup Bartosz Alejski odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie 2020, po trwającej prawie cały wyścig rywalizacji z Robertem Boruszakiem na Torze Poznań.

Tomasz Pawlaczyk odnosi pierwsze zwycięstwo w Super S Cup

Zaledwie sześciu wyścigów potrzebował Tomasz Pawlaczyk, aby dołączyć do grona zwycięzców w Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup. W sobotnim wyścigu na Torze Poznań pokonał lidera klasyfikacji generalnej Bartosza Alejskiego oraz Adama Dębickiego.

Bartosz Alejski powiększa przewagę w klasyfikacji Super S Cup

Lider klasyfikacji generalnej Bartosz Alejski pozostaje niepokonany w tegorocznych Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup po tym, jak w piątkowym wyścigu drugiej rundy zamienił pole position na trzecie z kolei zwycięstwo na Torze Poznań.

Lider klasyfikacji na pole position w Super S Cup

Zwycięzca obu wyścigów pierwszej rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup Bartosz Alejski stoi przed szansą powiększenia swojej przewagi w klasyfikacji generalnej. Wystartuje bowiem z pole position do piątkowego wyścigu na Torze Poznań.

Alejski wygrywa o włos

Zaledwie 0,192 sekundy wyniosła różnica na mecie sobotniego wyścigu pierwszej rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup na Torze Poznań. Bartosz Alejski zademonstrował swój zamiar walki o pierwszy w karierze tytuł, pokonując po wyrównanej walce Roberta Boruszaka. Podium uzupełnił Adrian Lewandowski.

Alejski dominuje na inaugurację sezonu Super S Cup

Bartosz Alejski rozpoczął sezon 2020 Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup od zwycięstwa w piątkowym wyścigu na Torze Poznań. Trzeci zawodnik poprzedniego roku przyjechał na metę prawie cztery sekundy przed Adamem Dębickim, a podium uzupełnił Tomasz Pawlaczyk.