Zmierz się z Maxem Verstappenem i podejmij nowe wyzwania ‘F1® World’ dostępne w EA SPORTS F1® 23

Electronic Arts Inc. ogłosiło dziś nowe aktualizacje i wyzwania, które trafią do "F1® World", w EA SPORTS™ F1® 23 - centrum zapewniającego wirtualnym kierowcom więcej sposobów na zaangażowanie się w życie Królowej Motorsportu. Już pod koniec sierpnia do gry trafią nowe "Pro Challenge", w których fani będą mogli zmierzyć się z ambasadorem EA SPORTS, Maxem Verstappenem w próbie czasowej. Do gry trafiło już także pierwsze "F1® Replay". W nowej aplikacji mobilnej – Racenet, poświęconej starciom ligowym, znalazły się zaktualizowane oceny kierowców oparte na ich rzeczywistych wynikach w bieżącym sezonie.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy zapewnić fanom nowe wyzwania, w tym przede wszystkim możliwość sprawdzenia się w grze z prawdziwymi kierowcami F1®, począwszy od aktualnego lidera” – powiedział Lee Mather, Senior Creative Director, Codemasters. „Nasze "Pro Challenge" stanie się kluczową funkcją "F1® World", a zawodnicy, którzy podejmą wyzwanie, mogą szykować się na wyjątkowe nagrody”.

Pierwsze "F1® Replay" jest już dostępne, umożliwiając domorosłym kierowcom F1® ponowne przeżycie emocji towarzyszących sezonowi 2023 poprzez przejęcie kontroli nad dowolnym z 20 kierowców w symulacji Grand Prix. Począwszy od Grand Prix Gulf Air Bahrain, każdy kolejny wyścig z kalendarza 2023 będzie pojawiał się co tydzień.

Przez kilka najbliższych tygodni "F1® World" będzie gospodarzem serii scenariuszy przygotowanych przez deweloperów, które przetestują nawet najbardziej doświadczonych weteranów. Wystąpią w nich ulubieni kierowcy fanów, w tym George Russell (24 lipca), Fernando Alonso (31 lipca), Valtteri Bottas (8 sierpnia) i Oscar Piastri (22 sierpnia). Jednocześnie "F1® World" będzie dostarczać regularne aktualizacje rozgrywki, zapewniając graczom ekskluzywne nagrody zespołowe i sezonowe, takie jak specjalne edycje karoserii, kasków, kombinezonów wyścigowych i nie tylko.

Już 25 lipca F1® 23 zaktualizuje "Ligi", dodatkową funkcję, w której gracze mogą tworzyć, dołączać, planować i zarządzać niestandardowymi mistrzostwami dla wielu graczy za pomocą bezpłatnej aplikacji EA Racenet (dostępnej przez Internet lub mobilnie dla systemów iOS i Android). Platforma będzie teraz oferować wyścigi ligowe "na żądanie", dając graczom elastyczność ścigania się bez konieczności planowania konkretnej daty i godziny. Sztuczna inteligencja powraca, wraz z możliwością dostosowania ustawień i poziomu trudności we wszystkich ligach. W najbliższej przyszłości dane telemetryczne dostępne w aplikacji zostaną ulepszone, umożliwiając zawodnikom nie tylko porównywanie czasów okrążeni ze znajomymi i rywalami, ale także z profesjonalnymi kierowcami.

"F1® World" to tylko jeden z ekscytujących trybów gry dostępnych w F1® 23. Oprócz rywalizacji na każdym torze sezonu 2023 ze wszystkimi zespołami i kierowcami, gracze mogą przeżyć prawdziwe emocje Formuły 1® w trybie "Braking Point 2" i tworzyć własną historię w trybach dla jednego i wielu graczy, w tym w popularnym "My Team". Z pomocą ekspertów F1®, Anthony'ego Davidsona i Alexa Jacquesa, wydano dziś aktualizację ocen kierowców, aby jeszcze lepiej odzwierciedlić rzeczywistą formę kierowców w aktualnym sezonie. Pełną listę zaktualizowanych ocen kierowców oraz więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Więcej informacji o wydarzeniach "F1® World" i F1® 23, oficjalnej grze FIA Formula One World Championship™ dostępnej na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC, za pośrednictwem aplikacji EA, Epic Games Store i Steam, znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej gry.

Wesprzyj nas na Patronite.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze