Lundgaard zwycięzcą sprinterskiego wyścigu F2 na Red Bull Ringu

Christian Lundgaard pewnie wygrał w niedzielnym, sprinterskim wyścigu Formuły 2 na austriackim torze Red Bull Ring. Drugie miejsce zajął Dan Ticktum, a na najniższym stopniu podium stanął Marcus Armstrong.

Pourchaire wygrywa w drugim wyścigu F3 po kolizji liderów

Théo Pourchaire odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Formuły 3 na austriackim torze Red Bull Ring, korzystając na kolizji Liama Lawsona i Jake Hughesa w końcówce rywalizacji. Drugie miejsce zajął Logan Sargeant, a na najniższym stopniu podium stanął David Beckmnann.

Mistrz F3 wygrywa w Formule 2

Robert Shwartzman odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Mistrzostwach Formuły 2. Aktualny mistrz Formuły 3 pokonał w głównym wyścigu na torze Red Bull Ring zdobywcę pole position Yukiego Tsunodę. Podium uzupełnił Guanyu Zhou.

Vesti wygrywa w deszczowym skróconym wyścigu F3 na Red Bull Ringu

Frederik Vesti odniósł zwycięstwo w deszczowym sobotnim wyścigu Formuły 3 w Austrii, który został przerwany na półmetku rywalizacji. Drugie miejsce zajął Lirim Zendeli, a trzeci był David Beckmann.

Tsunoda na pole position w Spielbergu

Debiutujący w tegorocznych Mistrzostwach Formuły 2 Yuki Tsunoda wywalczył swoje pierwsze pole position, podczas drugiej rundy sezonu w austriackim Spielbergu. Reprezentant zespołu Carlin pokonał w piątkowych kwalifikacjach Guanyu Zhou oraz Calluma Ilotta.

Vesti na pole position w Formule 3

Frederik Vesti wystartuje z pole position do pierwszego wyścigu Mistrzostw Formuły 3 w Spielbergu. Reprezentant Premy pokonał w kwalifikacjach Davida Beckmanna oraz Lorana Sargeanta.

Alonso: Indy 500 najwyższym priorytetem na 2020

Trzykrotny mistrz świata w wyścigach samochodowych Fernando Alonso powróci do Formuły 1 w sezonie 2021, dołączając do zespołu Renault. Zanim to jednak nastąpi, Hiszpan będzie próbował walczyć o potrójną koronę sportów motorowych, poprzez start w wyścigu Indianapolis 500.

Drugovich pewnie wygrywa w niedzielnym wyścigu F2

Felipe Drugovich wykorzystał pole position do tego, by zwycięstwo w swoim zaledwie drugim starcie w Mistrzostwach Formuły 2. Brazylijczyk pokonał na torze Red Bull Ring Louisa Delétraza i Dana Ticktuma.

Lawson odnosi pierwsze zwycięstwo w Formule 3

Startujący z piątej pozycji Liam Lawson odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Mistrzostw Formuły 3 na torze w Spielbergu. Nowozelandczyk triumfował po raz pierwszy na tym poziomie, pokonując Richarda Verschoora i Clémenta Novalaka.

Ilott wygrywa w wyścigu głównym F2 w Austrii

Callum Ilott odniósł zwycięstwo w wyścigu głównym inauguracyjnego tegoroczny sezon rundy Formuły 2 na austriackim torze Red Bull Ring. Drugie miejsce zajął Marcus Armstrong, a na najniższym stopniu podium stanął Robert Shwartzman.