Pourchaire wygrywa w drugim wyścigu F3 po kolizji liderów

Théo Pourchaire odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Formuły 3 na austriackim torze Red Bull Ring, korzystając na kolizji Liama Lawsona i Jake Hughesa w końcówce rywalizacji. Drugie miejsce zajął Logan Sargeant, a na najniższym stopniu podium stanął David Beckmnann.

Vesti wygrywa w deszczowym skróconym wyścigu F3 na Red Bull Ringu

Frederik Vesti odniósł zwycięstwo w deszczowym sobotnim wyścigu Formuły 3 w Austrii, który został przerwany na półmetku rywalizacji. Drugie miejsce zajął Lirim Zendeli, a trzeci był David Beckmann.

Vesti na pole position w Formule 3

Frederik Vesti wystartuje z pole position do pierwszego wyścigu Mistrzostw Formuły 3 w Spielbergu. Reprezentant Premy pokonał w kwalifikacjach Davida Beckmanna oraz Lorana Sargeanta.

Lawson odnosi pierwsze zwycięstwo w Formule 3

Startujący z piątej pozycji Liam Lawson odniósł zwycięstwo w niedzielnym wyścigu Mistrzostw Formuły 3 na torze w Spielbergu. Nowozelandczyk triumfował po raz pierwszy na tym poziomie, pokonując Richarda Verschoora i Clémenta Novalaka.

Piastri wygrywa w pierwszym wyścigu sezonu Formuły 3

Oscar Piastri odniósł zwycięstwo w inauguracyjnym wyścigu tegorocznego sezonu Formuły 3 na austriackim torze Red Bull Ring. Drugie miejsce zajął jego zespołowy kolega z Premy Logan Sargeant, a na najniższym stopniu podium stanął Alexander Peroni, który powrócił do rywalizacji po ubiegłorocznej kontuzji.

Fernández na pole position do inauguracji sezonu F3

Sebastian Fernández wywalczył pole position do pierwszego wyścigu sezonu Mistrzostw Formuły 3 w austriackim Spielbergu. Hiszpan uzyskał swój najlepszy czas dopiero na ostatnim okrążeniu, pozbawiając pierwszej lokaty Lirima Zendeliego.

Baptista pokonał koronawirusa

Były kierowca GP3 Bruno Baptista poinformował w mediach społecznościowych, że pokonał koronawirusa. Startujący obecnie w rodzimej Brazylii kierowca opublikował zdjęcie ze swojego wyjścia ze ze szpitala Alberta Einsteina w São Paolo – jednym z najlepiej wyposażonych szpitali w kraju – gdzie był leczony na COVID-19.

Fraga w zespole juniorskim Red Bulla

Jeden z graczy w oficjalnych zawodach e-sportowych Formuły 1 Igor Fraga dołączył do programu juniorskiego ekipy Red Bulla.

Peroni najszybszy na zakończenie testów F3

Alexaner Peroni uzyskał najlepszy czas zakończonych we wtorek trzydniowych testów przedsezonowych Mistrzostw Formuły 3 na torze w Bahrajnie. Reprezentant zespołu Campos zakończył jazdę z wynikiem 1:46,173, pokonując Jake’a Hughesa i Jacka Doohana.

Lawson najszybszy drugiego dnia testów F3

Liam Lawson uzyskał najlepszy czas poniedziałkowych testów Mistrzostw Formuły 3 na torze w Bahrajnie. Nowozelandczyk pojechał szybciej od Clementa Novalaka oraz Alexa Peroniego.