Hauger wygrywa na mokrym Hungaroringu po spektakularnym wyprzedzeniu Leclerca

Dennis Hauger odniósł zwycięstwo w deszczowym ostatnim wyścigu Formuły 3 na węgierskim torze Hungaroring, pokonując w bezpośrednim pojedynku zdobywcę pole position i jednocześnie zespołowego kolegę z Premy Racing – Arthura Leclerca. Na najniższym stopniu podium stanął Jack Doohan z zespołu Trident.

Pierwsza wygrana Nanniniego w F3 po agresywnym ataku na Fittipaldim

Matteo Nannini z HWA Racelab wygrał drugi sobotni wyścig Formuły 3 na torze Hungaroring. Startujący z trzeciego miejsca Włoch objął prowadzenie po agresywnym manewrze i widowiskowej walce z Enzo Fittipaldim. Podium uzupełnił Roman Stanek z zespołu Hitech Grand Prix.

Iwasa wygrywa po raz pierwszy w Formule 3 [akt.]

Podopieczny Red Bulla Ayumu Iwasa z ekipy Hitech Grand Prix wywalczył pierwsze zwycięstwo w Formule 3 dzięki wygranej w pierwszym sobotnim wyścigu Formuły 3 na węgierskim torze Hungaroring, korzystając na karze dla Lorenzo Colombo z zespołu Campos Racing. Drugie miejsce zajął kierowca Premy Racing – Olli Caldwel, a trzecia pozycja przypadła Loganowi Sargeantowi z Charouz Racing System.

Leclerc z pole position do niedzielnego wyścigu F3 w Budapeszcie

Arthur Leclerc wywalczył pole position do niedzielnego, finałowego wyścigu Formuły 3 na torze Hungaroring, pokonując w kwalifikacjach zespołowego kolegę z Premy Racing, Dennisa Haugera.

Vesti wygrywa w niedziennym wyścigu F3 na Red Bull Ringu

Junior Mercedesa, Frederik Vesti z zespołu ART Grand Prix wywalczył pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, triumfując w ostatnim wyścigu Formuły 3 na Red Bull Ringu. Pokonał on na mecie duet Premy Racing: Dennisa Haugera oraz Olli Caldwella.

Schumacher zamienia pole position na pierwsze zwycięstwo w Formule 3

David Schumacher z zespołu Trident wywalczył swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 3 dzięki wygranej w drugim wyścigu serii na austriackim torze Red Bull Ring. Drugie miejsce zajął Frederik Vesti z ekipy ART Grand Prix, a na najniższym stopniu podium stanął Dennis Hauger z Premy Racing, który powiększył swoją przewagę w mistrzostwach.

Hauger wygrywa w pierwszym wyścigu F3 po kolizji Novalaka i Nanniniego (akt.)

Podopieczny Red Bulla Dennis Hauger odniósł zwycięstwo w chaotycznym pierwszym wyścigu Formuły 3 na Red Bull Ringu, awansując o 11. pozycji względem startu i wykorzystując kolizję w końcówce wyścigu między Clementem Novalakiem a Matteo Nanninim. Drugie miejsce zajął Olli Caldwell, dając Premie Racing dublet, a podium uzupełnił Jack Doohan z ekipy Trident.

Hauger najszybszy w kwalifikacjach F3 po anulowaniu czasu Colleta

Kierowca Premy Racing, Dennis Hauger, wywalczył pole position do ostatniego wyścigu weekendu Formuły 3 na torze Red Bull Ring po tym, jak najlepsza próba Caio Colleta z ekipy MP Motorsport została anulowana z powodu przekroczenia limitów toru austriackiego obiektu.

Doohan wygrywa w deszczowym trzecim wyścigu F3 na Paul Ricard

Jack Doohan z zespołu Trident odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w karierze po triumfie w ostatnim, deszczowym wyścigu Formuły 3 na francuskim torze Paul Ricard. Drugie miejsce zajął Dennis Hauger z Premy Racing, a na najniższym stopniu podium stanął kierowca MP Motorsport – Caio Collet.

Leclerc zamienia pole position na pierwsze zwycięstwo w Formule 3

Arthur Leclerc odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 3 podczas drugiego wyścigu serii na francuskim torze Paul Ricard, pokonując w nim zespołowego kolegę z Premy Racing – Dennisa Haugera.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league