Lewis Hamilton na cztery okrążenia przed końcem wyprzedził Maxa Verstappena, aby odebrać mu zwycięstwo w Grand Prix Węgier Formuły 1. Podium uzupełnił Sebastian Vettel.

Max Verstappen po raz pierwszy w swojej karierze stanie na pole position do wyścigu Formuły 1. Holender pokonał o 0,018 sekundy Valtteriego Bottasa w kwalifikacjach na torze Hungaroring. Z trzeciego miejsca wystartuje lider klasyfikacji generalnej Lewis Hamilton.

Lewis Hamilton uzyskał najlepszy czas trzeciej sesji treningowej przed Grand Prix Węgier Formuły 1 na torze Hungaroring. Brytyjczyk wykręcił 1:16,084 i uplasował się przed Maxem Verstappenem i Sebastianem Vettelem.

Pierre Gasly uzyskał najlepszy czas drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Węgier Formuły 1 na torze Hungaroring. Reprezentant Red Bull Racing zdążył wykręcić najlepszy wynik 1:17,854 przed nadejściem opadów deszczu.

Lewis Hamilton uzyskał najlepszy czas pierwszej sesji treningowej przed Grand Prix Węgier Formuły 1. 90-minutowa sesja przebiegała pod groźbą opadów deszczu, które okazały się jedynie przelotne i nie zakłóciły w znaczący sposób aktywności na torze.

Max Verstappen odniósł zwycięstwo w sensacyjnym i dramatycznym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Niemiec. Drugie miejsce zajął Sebastian Vettel, a na najniższym stopniu podium stanął Daniił Kwiat. W swoim domowym i zarazem jubileuszowym wyścigu, Mercedes nie zdobył ani jednego punktu.

Lider klasyfikacji generalnej Lewis Hamilton różnicą 0,346 sekundy pokonał Maxa Verstappena w kwalifikacjach do niedzielnego Grand Prix Niemiec Formuły 1 na torze Hockenheim. Ubiegłoroczny zdobywca pole position Sebastian Vettel wystartuje z ostatniej pozycji.

Charles Leclerc uzyskał najlepszy czas trzeciej sesji treningowej przed Grand Prix Niemiec Formuły 1 na torze Hockenheim. Reprezentant Ferrari uplasował się w tabeli wyników przed Maxem Verstappenem oraz swoim zespołowym kolegą Sebastianem Vettelem.

Charles Leclerc uzyskał najlepszy czas drugiej piątkowej sesji treningowej przed Grand Prix Niemiec Formuły 1. Reprezentant Ferrari był szybszy od swojego zespołowego kolegi Sebastiana Vettela oraz lidera klasyfikacji generalnej Lewisa Hamiltona.

Sebastian Vettel uzyskał najlepszy czas pierwszej sesji treningowej przed niedzielnym Grand Prix Niemiec Formuły 1. Reprezentant Ferrari był szybszy od swojego zespołowego kolegi Charlesa Leclerca oraz lidera klasyfikacji generalnej Lewisa Hamiltona.