Etatowy kierowca Ferrari w Formule 1 Charles Leclerc wygrał niedzielne wirtualne Grand Prix Wietnamu, zorganizowane na replice toru Albert Park w Australii. Monakijczyk całkowicie zdominował rywalizację, finiszując 14 sekund przed Christianem Lundgaardem. Podium uzupełnił George Russell.

Kierowca testowy zespołu Renault Guanyu Zhou odniósł zwycięstwo w pierwszym z serii wirtualnych wyścigów, organizowanych przez Formułę 1 w oczekiwaniu na wznowienie rywalizacji na prawdziwych torach całego świata.

Valtteri Bottas uzyskał najlepszy czas okrążenia ostatniego dnia testów F1 na torze Circuit de Barcelona-Catalunya. Na drugiej pozycji uplasował się Max Verstappen, który na wolniejszych oponach C4 stracił do Fina tylko 0,073 sekundy, a czołową trójkę uzupełnił Daniel Ricciardo, który – podobnie jak Bottas – skorzystał na najszybszej próbie z ogumienia C5 i miał 0,080 sek. straty.

Daniel Ricciardo uzyskał najlepszy czas porannej sesji ostatniego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie. Reprezentant Renault uplasował się przed Charlesem Leclerkiem i Lewisem Hamiltonem.

Sebastian Vettel pozostał na czele przedostatniego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie. Podczas popołudniowej części jazd zdecydowana większość kierowców skupiła się na sprawdzeniu tempa wyścigowego, zaś w bolidzie Lewisa Hamiltona doszło do anomalii ciśnienia oleju, przez co Brytyjczyk przejechał bardzo mało okrążeń.

Sebastian Vettel osiągnął najlepszy czas podczas czwartkowej, porannej sesji na torze Circuit de Barcelona-Catalunya, która obfitowała w czerwone flagi.

Robert Kubica uzyskał najlepszy czas czwartego dnia tegorocznych testów Formuły 1 w Barcelonie. Podczas porannej sesji Polak uzyskał wynik 1:16,942 na miękkiej mieszance opon C5, który pozostał już niepoprawiony do końca dnia.

Robert Kubica uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas porannej części czwartego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie. Polak pod koniec jazd zdecydował się na kwalifikacyjny przejazd na najbardziej miękkich oponach oznaczonych symbolem C5.

Valtteri Bottas i Lewis Hamilton zajęli dla zespołu Mercedesa-AMG dwa pierwsze miejsca ostatniego dnia przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie.

Valtteri Bottas był najszybszy podczas porannej części trzeciego dnia pierwszej tury testów Formuły 1 na torze pod Barceloną. Reprezentant Mercedesa-AMG poprawił dotychczasowy rekord swojego zespołowego kolegi Lewisa Hamiltona o przeszło sekundę.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race