Brundle: Odsunięcie Michaela Masiego nie rozwiąże problemu

Komentator oraz dziennikarz brytyjskiej telewizji Sky Sports Martin Brundle uważa, że odsunięcie ze stanowiska dotychczasowego dyrektora wyścigowego F1, Michaela Masiego, nie doprowadzi do rozwiązania problemu powstałego po kontrowersyjnym zakończeniu wyścigu o Grand Prix Abu Zabi.

Russell: Pięć zespołów będzie w walce o tytuł w sezonie 2022

Kierowca Mercedesa George Russell przewiduje, że w nadchodzącym sezonie Formuły 1 aż pięć zespołów będzie liczyć się w walce o mistrzowski tytuł.

Alonso ma nadzieję na powrót Hondy do F1

Były kierowca McLarena Honda w Formule 1 Fernando Alonso ma nadzieję na to, że japoński producent powróci niedługo do mistrzostw świata. Honda oficjalnie wycofała się po zdobyciu przez Maxa Verstappena tytułu w klasyfikacji kierowców.

Ferrari gotowe na rozmowy z Sainzem w sprawie przedłużenia kontraktu

Zespół Ferrari wkrótce ma zacząć negocjacje z Carlosem Sainzem Jr w sprawie przedłużenia kontraktu, jako że Hiszpan zaliczył bardzo dobry pierwszy sezon w barwach Scuderii.

Palmer: Mercedes powinien był wybrać Norrisa, a nie Russella

Były kierowca Formuły 1 Jolyon Palmer uważa, że Mercedes zrobiłby lepiej, gdyby zatrudniłby na ten sezon Lando Norrisa, a nie George'a Russela.

Domenicali: Ponad 30 torów chętnych na organizację Grand Prix

Szef Formuły 1 Stefano Domenicali pochwalił się olbrzymim zainteresowaniem wobec mistrzostw świata ze strony potencjalnych promotorów wyścigów Grand Prix. Nadchodzący sezon będzie najdłuższym w historii, składając się z 23 rund.

Giovinazzi: Nie powiedziałem w F1 ostatniego słowa

Antonio Giovinazzi, który spędził trzy sezony w Alfie Romeo i nie znajdzie się w tegorocznej stawce, zapowiedział, że to nie był jego ostatni epizod w Formule 1.

O’Ward może wystartować w piątkowych treningach F1 w McLarenie

Dyrektor generalny McLaren Racing Zak Brown powiedział, że Pato O’Ward może wystąpić w piątkowych treningach nadchodzącego sezonu Formuły 1, ponieważ wywarł bardzo dobre wrażenie podczas grudniowych testów w Abu Zabi.

Verstappen liczy na powrót Alonso do ścisłej czołówki

Max Verstappen powiedział, że chciałby zobaczyć Fernando Alonso rywalizującego o najwyższe pozycje w wyścigach Formuły 1, dodając, że ma duży szacunek do umiejętności i talentu doświadczonego Hiszpana.

Vettel: Nadal mam w sobie pasję, chociaż emerytura przeszła mi przez myśl

Sebastian Vettel przyznał, że miał chwilę zastanowienia się nad odejściem z Formuły 1, jednak jak na razie jest skoncentrowany na tym, aby pozostać w sporcie i osiągać dobre wyniki.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league