Grosjean: Widziałem śmierć przed oczami

Romain Grosjean powiedział, że wypadek z GP Bahrajnu na zawsze odmieni jego życie, podkreślając, że chciał najszybciej się wydostać z wraku swojego Haasa, ponieważ chciał to zrobić dla swojej rodziny, w szczególności dzieci, a przed oczami widział już śmierć.

Hamilton zdruzgotany koniecznością opuszczenia GP Sakhiru

Lewis Hamilton napisał, że czuje się zdruzgotany z powodu braku możliwości wzięcia udziału w najbliższym wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Sakhiru z powodu uzyskania pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

Grosjean chce wrócić na Grand Prix Abu Zabi

Szef zespołu Haas Günter Steiner zdradził, że Romain Grosjean chciałby powrócić na ostatni wyścig sezonu Formuły 1. Francuz doznał oparzeń dłoni w wypadku na pierwszym okrążeniu niedzielnego Grand Prix Bahrajnu.

Mazepin kierowcą Haasa w sezonie 2021 Formuły 1

Trzeci kierowca tegorocznych Mistrzostw Formuły 2 Nikita Mazepin będzie się ścigać w pełnym sezonie 2021 wraz z zespołem Haas.

Hamilton opuści Grand Prix Sakhiru po pozytywnym teście na Covid-19

Seria zwycięstw Lewisa Hamiltona nie będzie kontynuowana podczas Grand Prix Sakhiru. Brytyjski kierowca dostał pozytywny wynik testu na Covid-19, co oznacza dla niego kwarantannę.

Ilott potwierdza brak angażu w F1 w przyszłym roku

Kierowca Formuły 2 Callum Ilott, który walczy w tym roku o tytuł w tej serii, ogłosił, że nie znajdzie się w stawce Formuły 1 w przyszłym sezonie.

Sainz: Dziś nikt nie odważy się skrytykować Halo

Carlos Sainz Jr zaliczył świetny występ podczas Grand Prix Bahrajnu. Hiszpan po starcie z piętnastego miejsca ukończył wyścig na piątej pozycji.

Fittipaldi zastąpi Grosjeana podczas Grand Prix Sakhiru

Brazylijczyk Pietro Fittipaldi zastąpi Romaina Grosjeana, podczas Grand Prix Sakhiru. Dla Brazylijczyka będzie to debiut w Formule 1.

Verstappen: Wyrzuciłbym takiego kierowcę z zespołu, który nie chciałby się dalej ścigać

Max Verstappen powiedział po Grand Prix Bahrajnu, że jeśli byłby szefem zespołu i podczas przerwania rywalizacji jeden z jego kierowców nie chciał wrócić do kokpitu – wyrzuciłby go z ekipy.

Grosjean przekonany, że system Halo uratował mu życie

Romain Grosjean, który trafił do szpitala, wyraził wdzięczność wprowadzenia systemu Halo do Formuły 1. Jego zdaniem rozwiązanie to uratowało go w przerażającym wypadku, do którego doszło na starcie Grand Prix Bahrajnu.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league