Dwa nowe samochody – terenowy Ford F-150 EVO oraz klasyczne Porsche 911 – będą stanowiły środek do osiągnięcia ambitnych celów, jakie w roku 2019 postawił przed swoim zespołem Paweł Molgo – szef NAC Rally Team. Trzykrotny triumfator Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i zwycięzca maratonu Africa Eco Race w klasie aut seryjnych planuje w tegorocznym sezonie powalczyć między innymi o tytuł mistrza Europy Środkowej oraz wysoką lokatę na mecie klasycznego Rajdu Safari.

Kuba Przygoński z ORLEN Team zajął 4. miejsce w rajdzie Dakar – najlepsze w historii swoich występów w najtrudniejszym rajdzie świata. Świetny wynik Adama Tomiczka – motocyklista ukończył rywalizację na wysokim, 16. miejscu.

Kuba Przygoński i Tom Colsoul z załogi ORLEN Team zajęli miejsce tuż za podium 9. etapu rajdu Dakar i awansowali na czwartą lokatę w klasyfikacji generalnej. Adam Tomiczek przed ostatnim odcinkiem jest wśród najlepszych piętnastu motocyklistów rajdu.

Samochodowa załoga ORLEN Team kolejny raz na podium rajdu Dakar – Kuba Przygoński i Tom Colsoul byli trzeci na 8. etapie. Po awarii motocykla tegoroczny rajd kończy się dla Maćka Giemzy, Adam Tomiczek jedzie dalej i jest obecnie siedemnasty.

Kuba Przygoński i Tom Colsoul z ORLEN Team zajmują 7 miejsce na 7. etapie rajdu Dakar. Maciek Giemza zwiększa tempo i awansuje w klasyfikacji generalnej, a Adam Tomiczek imponuje stabilną formą na kolejnym odcinku.

Styczniowy start Gosi w Dubaju to niewątpliwie imponująca inauguracja nadchodzącego sezonu. Za sterami nowego dla niej auta – Porsche 911-II Cup,  z nowym zespołem – Molitor Racing Systems Gosia ponownie staje na podium, zdobywając drugie miejsce w klasie Porsche 991.

Awaria skrzyni biegów i dopiero trzynaste miejsce – za Kubą Przygońskim i Tomem Colsoulem z ORLEN Team niezwykle pechowy etap na rajdzie Dakar. Bardzo dobry dzień motocyklistów – Maciek Giemza i Adam Tomiczek coraz bliżej TOP 20.

Kuba Przygoński i Tom Colsoul z ORLEN Team zajęli 5. miejsce na piątym etapie rajdu Dakar. Bardzo dobrze spisali się polscy motocykliści – Maciek Giemza był 24., a Adam Tomiczek 28. W sobotę przed zawodnikami długo oczekiwany dzień odpoczynku.

Kuba Przygoński i Tom Colsoul potwierdzają wysoką formę na rajdzie Dakar – załoga ORLEN Team kolejny raz ukończyła etap na podium. Dobry przejazd zaliczyli także Adam Tomiczek i Maciek Giemza, którzy awansowali w klasyfikacji generalnej.

Świetny występ Kuby Przygońskiego na trzecim etapie rajdu Dakar – kierowca ORLEN Team ponownie zajął miejsce na «pudle». Maciek Giemza i Adam Tomiczek zaliczają mniej udany występ i docierają do mety w piątej i szóstej dziesiątce.