Codemasters dodało czarne malowanie Mercedesa do gry F1 2020

Codemasters wypuściło aktualizację do oficjalnej gry F1 2020, która zawiera tegoroczne czarne barwy Mercedesa.

Gra F1 2020 ujrzała światło dzienne 7 lipca. Do tej pory we wszystkich trybach gry do dyspozycji był Mercedes z wcześniejszym, srebrnym malowaniem. Tuż przed startem tegorocznego sezonu niemiecki zespół zaprezentował jednak czarne barwy, które są częścią kampanii w ramach walki z rasizmem.

Aktualizacja zamienia ten stan rzeczy i dzięki najnowszej łatce w grze pojawi się czarny Mercedes, który zadebiutował podczas inauguracyjnego sezonu F1 o GP Austrii. Oprócz tego w F1 2020 kierowcy Mercedesa - Lewis Hamilton oraz Valtteri Bottas – również będą mieć założone czarne kombinezony, a ich kaski także doczekały się dopracowania.

Oprócz poprawionego malowania Mercedesa, łatka naprawia kilka błędów technicznych, między innymi powiązanych z nowym trybem Mój zespół, który pozwala graczowi na dodanie 11. ekipy do stawki zespołów Formuły 1. W najbliższych tygodniach oczekiwać można również między innymi poprawionego malowania McLarena, które posiada na kołpaku tęczę w ramach akcji We Race as One.

W planach jest też dodanie aktualnej stawki kierowców Formuły 2, co ma nastąpić w najbliższych miesiącach. Obecnie dostępni są zawodnicy tej serii z ubiegłego sezonu.

Nowy patch jest dostępny dla graczy PC od poniedziałku, lecz użytkownicy Xbox One oraz PlayStation 4 będą musieli poczekać na niego jeszcze kilka dodatkowych dni.

Źródło: formula1game.com

Galeria:

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league