Martin Brundle: Celebryci powinni się nauczyć manier i szacunku

Dziennikarz podczas wykonywania swojej pracy zderzył się z dość oschłym potraktowaniem przez amerykańską raperkę Megan Thee Stallion oraz jej ochroniarza.

Wyścig Formuły 1 w Stanach Zjednoczonych zgromadził wielu celebrytów. Wśród nich znalazły się takie gwiazdy jak Ben Stiller, Shaquille O'Neal, Serena Williams i wiele innych. W niedzielę przed rozpoczęciem wyścigu były kierowca Formuły 1, a obecnie popularny komentator brytyjskiej telewizji Sky Sports F1 Martin Brundle prowadził standardową relację na żywo prosto z pól startowych. Zaproszone gwiazdy mogły w tym momencie przyglądać się pracy mechaników.

Tak doszło do spotkania dziennikarza z zaproszoną przez zespół Red Bulla Megan Thee Stallion. Nie należało ono do udanych. Ochroniarze odpychali Martina oraz operatora kamery, uniemożliwiając mu przeprowadzenie wywiadu z gwiazdą. Jedyne pytanie, jakie zdążył zadać, dotyczyło możliwego wykonania freestylowego kawałka (rap freestyle) o tematyce Formuły 1, na co zapytana odmówiła, twierdząc, że nie ma na dzisiaj nic przygotowanego.

Gdy chciał kontynuować rozmowę, drugi ochroniarz powiedział mu, że nie może tego zrobić. Brundle odparł: „Mogę to zrobić, ponieważ tak zrobiłem” i odszedł w innym kierunku.

Następnego dnia dziennikarz na Twitterze wyraził swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji pomiędzy nim, a osobami spoza świata Formuły 1. „Czułem się pod presją na starcie w przeszłości, przez takie osoby jak Senna, Prost, Schumacher, Mansell, Piquet i tak dalej. Ochroniarze odwiedzający pola startowe po raz pierwszy nie przeszkadzają mi, każdy ma swoją robotę do wykonania, ale może mogliby nauczyć się manier i szacunku na naszym podwórku”.

To nie pierwsza sytuacja, w której ważna osobistość królowej motosportu została zignorowana przez znaną osobę. Na zadawane przez niego pytania w ogóle nie zareagowała słynna tenisistka Serena Williams, która także była obecna na torze COTA. Kilka lat wcześniej tak samo został potraktowany przez jej siostrę, również tenisistkę: Venus.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze