Serwis ŚwiatWyścigów.pl połączył siły z zespołem Formuły 1 Williams Grand Prix Engineering, aby wesprzeć 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez aukcje internetowe.

Serwis ŚwiatWyścigów.pl poszerzył swoją obecność w mediach społecznościowych o nową platformę TurboRebels, stworzoną specjalnie dla miłośników motoryzacji w Polsce.

Redakcja ŚwiatWyścigów.pl życzy Wam szybkich,
pełnych kontrolowanych dań Świąt Bożego Narodzenia,
prezentów więcej niż Hamilton ma pucharów
oraz niezapomnianych przeżyć jak przy walce Rossi-Márquez!

W kolejnej serii audycji z cyklu „W ocenie ŚwiatWyścigów.pl” porozmawiamy o niezwykle fascynującym wyścigu 24H Le Mans, wydarzeniach z GP Katalonii MotoGP oraz zmianach w Formule 1, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Zapraszamy do odsłuchania!

W kolejnej serii audycji z cyklu "W ocenie ŚwiatWyścigów.pl" poruszyliśmy tematy związane z pewną zmianą układu sił w stawce podczas GP Kanady, pierwszym zwycięstwem Hondy w sezonie 2015 WTCC oraz zapowiadający się wyjątkowo emocjonująco legendarny wyścig 24H Le Mans.

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla was jeszcze więcej artykułów, przez co będziecie mogli czerpać przyjemność z lektury przez nieco dłuższy czas. Twarzą czwartego numeru jest Derek Warwick, były kierowca Formuły 1, zwycięzca wyścigu Le Mans, a obecnie prezydent Klubu Brytyjskich Kierowców Wyścigowych. Derek w szczerym wywiadzie opowiedział nam niemalże o całej swojej karierze - zarówno o miłych, jak i smutnych momentach.

W kolejnej serii audycji z cyklu „W ocenie ŚwiatWyścigów.pl” przyjrzymy się pomysłowi aut klienckich w Formule 1 oraz podsumujemy wydarzenia, które miały miejsce na torze Mugello podczas GP Włoch MotoGP. Zapraszamy do odsłuchania!

Redakcja ŚwiatWyścigów.pl rozpoczęła przygotowywanie cyklicznych audycji poświęconym bieżącym wydarzeniom w świecie sportów motorowych. Każda nowa seria będzie pojawiała się na początku kolejnych tygodni.

Oto trzeci numer magazynu GPmax. Na okładce widnieje tym razem Adrian Campos - były kierowca Formuły 1, a obecnie szef zespołu Campos Racing, którego samochody ścigają się w wielu seriach na całym świecie. W środku znajdziecie obszerny artykuł związany z całą ekipą.

Zdrowych, spokojnych, pełnych słońca Świąt Wielkanocnych oraz niezapomnianych wrażeń podczas oglądania wszelakich wyścigów życzy ekipa ŚwiatWyścigów.pl!

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race