Caterham sprzedany!

To, o czym spekulowano już od dłuższego czasu stało się faktem. Tony Fernandes sprzedał zespół Caterham i przekazał go w ręce szwajcarskich oraz arabskich inwestorów.

Już wczoraj pisaliśmy o tym, iż istnieje spora szansa na to, że już wkrótce Malezyjczyk pozbędzie się stajni, której osiągi rozczarowują go już od dłuższego czasu. Zgodnie z oczekiwaniami do tego projektu dołączył Colin Kolles. Tym razem jednak nie będzie on szefem zespołu. Na tym stanowisku pojawi się były kierowca Formuły 1 – Christijan Albers, a pomagał mu będzie Manfredi Ravetto. Pełniący dotychczas to stanowisko Cyril Abiteboul według informacji prasowej zespołu Caterham zdecydował się opuścić ekipę w poszukiwaniu nowych wyzwań.

„Zdajemy sobie sprawę z ogromnego wyzwania jakie zostało przed nami postawione. Walczymy w końcówce stawki i naszym celem jest teraz ukończenie sezonu na dziesiątej pozycji. Jesteśmy niezwykle zaangażowani w przyszłość zespołu i mamy odpowiednie środki, aby się rozwijać i osiągać wszystko, co jesteśmy w stanie” – powiedział Christijan Albers.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze