Russell: Hamilton jeździ lepiej niż kiedykolwiek wcześniej

George Russell powiedział, że jego zespołowy kolega z Mercedesa, Lewis Hamilton, nadal będzie w stanie sięgnąć po ogromny sukces w nadchodzących sezonach, jako że 7-krotny mistrz świata planuje zostać w Formule 1 na kolejne lata.

Obecny kontrakt Hamiltona kończy się pod koniec przyszłego roku. W związku z tym powrócił temat, czy myśli on już o zakończeniu kariery w F1, czy planuje jednak kontynuować walkę kolejne tytuły i śrubować następne rekordy: „Myślę, że będzie to wieloletnia umowa. Wiem, że wokół mnie zawsze przewija się kwestia mojego przejścia na emeryturę, ale szczerze mówiąc nie podoba mi się ten pomysł i nie czuję, że nadszedł czas” – stwierdził Hamilton w Meksyku.

Russell z kolei przyznał, że byłby zadowolony, gdyby Hamilton został w F1 na kolejne lata i wierzy, że nadal stać go na wiele.

„Perspektywa pozostania Lewisa na następne lata jest naprawdę ekscytująca” – powiedział Russell. „Myślę, iż udowodnił, że jeszcze nie zwolnił nogi z gazu, a zdecydowanie w ostatnich wyścigach zaprezentował prawdopodobnie lepsze tempo niż kiedykolwiek. To jest naprawdę ekscytujące dla mnie, że mam okazję być jego kolegą z zespołu, toczyć z nim bezpośrednią walkę i rozwijać się w tej wspólnej podróży wraz z resztą zespołu, w próbach przywrócenia Mercedesa na zwycięskie szlaki. Myślę, że mamy naprawdę świetne i przejrzyste relacje. [Byłoby] wspaniale być jego kolegą zespołu w wielu następnych latach w przyszłości”.

Źródło: formula1.com

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze